Genel Müdür Mesajı

Yaklaşık 20 yıl Satış ve Finans sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarında başlangıç seviyesinden üst düzey yöneticiliğe kadar farklı pozisyonlarda çalıştım.  İşimde güven, kalite, saygı ve işbirliğini hep ön planda tuttum.

Çalışma hayatımda müşterilerle sürekli birebir iletişimde oldum. Onları dinledim, sorunlarını çözmek için çalıştım. Birçok çalışma arkadaşı edindim, ekipler oluşturdum. Mülakatlar yaptım, eğitimler verdim. Her zaman sahanın sesine kulak verdim. İşimizi verimli yapmak için sürekli yeni yöntemler araştırdım.  

İş süreçlerinde birçoğu gibi belirli sıkıntılar yaşadım. Bu sıkıntıları yaşarken çözümleri de araştırdım. Takım arkadaşlarımla birlikte bu çözüm yöntemlerini sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağım. 

Şirket çalışanlarına verilen eğitimlerin değerini biliyor ve kurumsal eğitimleri, çalışanların gerçek gelişim ihtiyaçlarını karşılamak için her biri konusunun uzmanı danışmanlarımızla veriyoruz.

Aynı zamanda çalışanlarda bir farkındalık yaratmak, işyerinde mutlu olmaları ve verimli çalışabilmeleri için onlara yardımcı olmak, yol göstermek istiyoruz. Öğretmeyi değil, tecrübelerimizi paylaşmayı amaçlıyoruz.

İşe alım süreçlerinde adayların yetkinliklerinin yanında kurum kültürüne uygunluğunun da analiz edilmesine dikkat ediyoruz.

Müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kuruyoruz. Bunu yaparken ihtiyaçları doğru analiz ediyoruz. Biz sizinle iş ortaklığı için hazırız. Çünkü sizleri önemsiyoruz.

 

Irkım Can

Genel Müdür

ParlaRC Consulting

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu